קליפ לאירוע מפיקים אצל המקצוענים

אין דבר מהנה יותר מלקחת אירוע רגיל ולהפוך אותו לחגיגה של צבע וקול. הפקת קליפ לאירוע עם חברת ויז`ואל היא האלמנט המיוחד שיהפוך כל אירוע לחגיגה. לעשות מכל דבר סרט!

קליפ לאירועים: איך לא חשבו על זה קודם?

ההכנות לאירוע בעיצומן. הבנות מודדות שמלות חדשות, מתכננות את התספורת ואת הטיפולים הקוסמטיים, הבנים מתכננים על הבופה ועל הבנות ומתפללים שהתאריך לא ייפול דווקא על משחק של ברצלונה ובכלל, כל המשפחה כמרקחה. נבחר אולם, נבחר תקליטן ונבחר צלם, ואפשר להתחיל. ומה יישאר בסוף? עוד אלבום תמונות מצהיב ומשמים? עוד סרט ארוך כאורך הגלות שיישכח בתוככי הארון מתחת לטלוויזיה בבית? הפקת קליפ לאירוע הוא האלמנט הזה שאתם מחפשים. העוקץ שיהפוך את הזיכרון לחזותי ואת השמחה לעונג שאפשר להתרפק עליו ואפשר גם להפיץ אותו בגאווה. הקליפ הוא רעיון ייחודי שמתבסס על רצון בעל השמחה ויכול להיות מתוסרט בדיוק לפי הפנטזיה שלו או שלה.

הפקת קליפים: שלבי ביצוע

מכיוון שלא מדובר על סרט עתיר תקציבים או על הפקה שגורלות של אולפנים תלויים בו, הרי שגם שלבי הביצוע של קליפ לאירוע צריכים להיות מהנים, מבדחים ומשעשעים. ביחד עם הילד או הילדה, החתן והכלה או כל מי שירצה בכך, נבנה את החזון ונהפוך אותו לאמיתי, נוסיף את המעטפת החיצונית ואת האווירה המבוקשת, נשפץ קצת את הטקסט ונרגיש, ביחד, כאילו לא מדובר רק על קליפ, אלא על הפקת MTV או רק TV מושקעת במיוחד. כל קליפ לאירוע יתפוס מקום של כבוד בזיכרון של החוגג וגם של משפחתו, מכריו וחבריו, בעיקר אם הם ייטלו בו חלק.

קליפ לאירוע – להיט בראש

אפשר להפיק קליפ לאירוע גם באמצעים ביתיים פשוטים, ועם חבר או חברה שיודעים לצלם ולערוך, אך על מנת להפוך סרט חובבני וקופץ לסוג של קליפ לאירוע שראוי להנחילו לדורות הבאים או, לכל הפחות, לאוכלוסיית הרשת החברתית המצפה לכך בכיליון עיניים, מוטב להפיק קליפ לאירוע עם אנשים שזהו מקצועם ושמסוגלים לנפק את ההפקה המקצועית, המהוקצעת והמושלמת עבורכם. בכל הנוגע לאירועים ולשמחות, זה כן הזמן לעשות מכל דבר סרט.
במקום להקרין מצגת פאוורפוינט המציגה את חתני השמחה משלב החיתולים ועד שלב הנשיקה על חוף הים, באופן שיבטיח כי הדוד מחדרה לא יסיט את מבטו מצלחת החומוס הנמצאת לפניו, הפתיעו את הנוכחים בווידיאו קליפ אחר, ססגוני ומיוחד- הפיות ייפערו ולא בשביל להכניס את שאריות המנה העיקרית אליהם.