קליפ חתונה

באמצעות הפקת קליפ חתונה עם חברת ויז`ואל תוכלו ליצור מזכרת עד ייחודית, מושקעת ונצחית ליום המאושר בחייכם. קליפ חתונה – רק לרגעים קסומים!

קליפ חתונה – אטרקציה בכל פריים

עם יד על הלב, כמה פעמים צפיתם בסרט החתונה שלכם לאחר הפעם או הפעמיים הראשונות? כמה באמת זוכרים היכן נמצא אלבום החתונה ואיפה זרוק הדיסק עליו צרוב הסרט? מעבר לעובדה כי מדובר, לרוב, על סרט ארוך, מלא בפריימים מיותרים של הדודה מנתניה, ששכחתם שיש לכם, אוכלת סלמון על מצע אספרגוס, הרי שלא מדובר על סרט מעניין או אטרקטיבי במיוחד. לעומת זאת, באמצעות קליפ חתונה קצבי, קצר, מעניין ומשעשע, שבנוסף לכך שיוקרן לעיני כל האורחים באירוע, גם יוכל לשמש כמזכרת עד לימים שבו הייתם לא רק יפים אלא גם צעירים, תזכו לחוויה שאין שנייה לה.

מונית הכסף3     2

קליפ חתונה – ערך אמנותי וסנטימנטאלי

הפקת קליפ חתונה, בניגוד לעולם צילום האירועים שכולנו מכירים, אינה מבוססת על אוסף אירועים, בין אם מקרי או בין אם מבוים ומנוהל, אלא על חשיבה מקדימה, הכנת תסריט ובניית הרקע המתאים לסיפור, כאשר כל התהליך מתנהל בשיתוף וביחד עם בני הזוג או עם מי שהם מסכימים שינהל בשמם את העניין.

החשיבות המקצועית בהפקה נכונה של קליפ חתונה חורגת מהסטנדרט המקצועי ומשמירה על אמות מידה מקצועיות, אלא נוגעת יותר לאלמנט הסנטימנטאלי, הרגשי והאמנותי. מהותו של כל צילום, לא כל שכן מהותו של קליפ חתונה ייעודי, הוא לשמר את האנרגיות החיוביות, את המרץ הבלתי נדלה ואת שמחת החיים של חתני השמחה, של חבריהם ושל יקיריהם. מי שעוסק בתחום הפקת קליפ חתונה חייב להיות בעל חוש רגש מפותח, בעל סבלנות ובעל יכולת להכיל, לקבל ולהתגמש.

מדוע חשוב לתכנן קליפ חתונה כבר בזמן הצילומים באירוע?

כאשר מדובר בהפקה גדולה ומשמעותית, כמו אירוע חתונה, ומתחילים לכתת רגליים ולהתכוונן לבחירת נותני השירותים בכלל, לבחירת הצלם או חברת הצילום, וגם לחברות שאמורות לספק תכנים עוטפים ומשלימים, בדיוק כמו חברת ויז`ואל המספקת שירותי הפקת ועריכת קליפ חתונה, לא מספיק לבחור במי שנראה מקצועי או נחשב לבעל מוניטין בתחום, ובטח לא לבחור בזה שמציע את ההצעה הזולה ביותר. בתחום הזה זול משמעו, במרבית המקרים, פחות זמן צילום ופחות זמן פיתוח ועיצוב.

קליפ חתונה צריך להיות בנוי על אלמנטים קולנועיים, על תסריט ראוי ועל איזשהו סדר והיגיון שיביאו לכדי מהלך אירועים מודולארי שבסופו יפסע הזוג המאושר אל החופה ואל העתיד. כאשר מקצוען עושה זאת, הרי שהוא יודע מראש איך להתכונן ואת מה לחפש כדי שבסופו של דבר, לאחר עריכת הקליפ והוידוא שכל מה שהזוג ביקש לקבל הוא אכן קיבל, יישאר בידיו החומר העסיסי יותר לשם עריכת קליפ חתונה קצר, מעניין ומרגש.

חברת ויז`ואל (VISUAL) הינה חברה חדשה, צעירה ודינאמית המורכבת מבוגרי מגמות צילום, קולנוע וטלוויזיה ובעלת חזון מודרני לכל עניין האירועים, המפגשים והשמחות המשפחתיות. עם ציוד מתקדם, יצירתיות וחדשנות מחשבתית, נוכל לספק לכם, הזוג המאושר, קליפ חתונה קצר לחיים ארוכים של אושר. באתר שלנו v-l.co.il תוכלו למצוא את כל המידע, הפרטים ודרכי ההתקשרות איתנו.