קליפ בר מצווה: 13 סיבות להפקת קליפ המעבר מילדות לבגרות

אומרים שגיל 13 הוא מעבר מילדות לבגרות. נכון או לא, מה שבטוח זה שזו סיבה מצויינת למסיבה. קליפ בר מצווה שמופק על ידי חברת ויז'ואל יהפוך את ההכנות למסיבה ואת המסיבה עצמה לחוויה בלתי נשכחת.

הפקת קליפ בר מצווה – כיף, כיף ועוד כיף

הרעיון מאחורי הפקת קליפ לבר מצווה הוא שהילד יהנה מהצילומים, שההורים יהנו מהגיבוש המשפחתי ושהאחים, האחיות והחברים יחוו חוויה של פעם בחיים.

הכל מתחיל בפגישת היכרות ותחקיר. המטרה שלנו בויז'ואל היא להפיק את הקליפ המתאים והמוצלח ביותר לבעל המצווה. אבל חשוב לנו לא פחות שהוא ואתם תהנו כמה שיותר.
ככל שתהנו יותר, התוצאה הסופית תהיה מרשימה יותר.
ולכן בפגישה הראשונה נעלה יחדיו רעיונות, נציג דוגמאות ונבחר את ההפקה, שרק המחשבה על מה הולך להיות, תעלה חיוך על הפנים של כולם.
המטרה של התחקיר שנערוך בפגישה היא להכיר את בעל המצווה לעומק. מה הוא אוהב, מה הוא שונא, מה מצחיק אותו, איזו מורה מעצבנת אותו וכו'.
לאחר הפגישה ובהתבססות על התחקיר צוות ויז'ואל יכתוב את התסריט המצחיק והמרגש ביותר שאפשר. כזה שיהפוך את הקליפ להצלחה מסחררת.

הכיף ימשך גם בצילומים. צוות ויז'ואל ידאג לצילום, תאורה והקלטת סאונד מקצועיים ביותר. ומה התפקיד שלכם? התפקיד שלכם הוא להשתחרר, להשתולל ולהתפרע. ההנאה שלכם היא ההצלחה שלנו.

אז איזה קליפ לבחור?

לחברת ויז'ואל ניסיון רב בהפקת קליפ בר מצווה. את שלל הדוגמאות שיצרנו אפשר לחלק לכמה קטגוריות שכל אחת מהן מתאימה לאופי המיוחד של בעל המצווה והמשפחה:

השחקן
יש ילדים, שמאז שהיו קטנים, הבמה והמשחק היו בדי.אן.איי שלהם. כאלה שאוהבים להופיע מול המשפחה ולהצחיק את כולם. כאלה שלומדים תאטרון בבית ספר וכאלה שזורחים מול המצלמה.
לילד כזה מתאים קליפ עם תסריט ששם אותו במרכז. התסריט יכול להיות משהו חדש לחלוטין או להתבסס על תוכנית טלוויזיה שהוא אוהב, שבה הוא או המנחה או הקריין או כתב השטח. או כולם!

הזורם
יש ילדים שפשוט אוהבים להינות. הם אולי לא השתתפו בהצגות בית ספר, אבל הם לא מפספסים הזדמנות להשתולל ולעשות שמח. לילד כזה יש שלל אפשרויות מתאימות.
מתסריט חדש, תסריט שמתבסס על תוכנית טלוויזיה או קליפ מוזיקלי משעשע.
ואם המשפחה והחברים אוהבים להשתולל כמוהו – עוד יותר טוב!

הנוסטלגי
כמה שזה ישמע מפתיע, יש ילדים שאוהבים לצפות בתמונות וסרטונים ישנים שלהם.
הצחוקים שהיו עם האחים, הריקודים המשונים והטיולים המיוחדים.
קליפ בר מצווה יכול להיות הזדמנות מצויינת לאחד את כל הרגעים המצחיקים ולתת להם מסגרת יצירתית חדשה ומהנה שתבליט את אותם רגעים.

הביישן
לא כולנו נולדנו עם החוש לדרמה ואהבת המצלמה. לויז'ואל פתרונות גם כאן.
קליפ בר מצווה יכול להיות הפתעה מוחלטת לבעל המצווה. היא גם יכולה להיות חוויה משפחתית שבה כל בן משפחה וחבר מקבלים זמן מסך שווה ובכך להפיג את החששות של בעל המצווה. בויז'ואל נעשה הכל כדי שהוא יהנה מהחוויה.

קליפ בר מצווה: האירוע כבר נראה אחרת

בעזרת הפקת קליפ בר מצווה תוכל כל משפחה, יוכל כל ילד ויוכלו כל החברים שיחפצו להעניק מתנה מושלמת ובלתי נשכחת לחוגג האירוע הנרגש, להסב גם איחולים, גם אנקדוטות משעשעות וגם הומור בריא למיקס של מוזיקה, מלל ומראות שיגעו, בדיוק, במה שהילד אוהב ובסגנון המועדף עליו. קליפ בר מצווה יכול להיות כל מה שיעלה בדמיונכם ובדמיונו. העיקר שתהנו!