סרט אישי – החיים הם גלגל…של סרט

לכל אדם יש סיפור חיים, הישגים ומורשת שאותה ירצה להעביר הלאה.
באמצעות הפקת סרט אישי על ידי חברת ויז`ואל תוכלו גם אתם להעניק מתנה
לעצמכם או ליקירכם.
 להנציח חיים לדורות הבאים.

למה בוחרים בהפקת סרט אישי?

לא משנה עד כמה מתוחכמים ומשוכללים נהיה, תמיד נוקסם מחדש ונתלהב כמו ילדים קטנים כאשר נצפה בסרט מעניין, מרתק או בעל משמעות. הפקת סרט אישי אינה שונה מכל הפקת סרט אחר והיא נעזרת באלמנטים חושיים כמו קול, מלל ומוזיקה על מנת להעביר את האלמנטים החשובים ואת פרטי האינפורמציה המהותיים בכל סרט ובכל הפקה. אין הדבר אומר כי אופציה של כתיבת ביוגראפיה או אוטוביוגראפיה אינה אפשרות מוצלחת או בעלת ערך מוסף רב וחשוב, אך הערך של הפקת סרט אישי, היכול לשלב אלמנטים חזותיים להגברת הרגש, להציג סדר עגול ומלא יותר של מסלול החיים ולצאת מהשטאנץ הספרותי ה"יבש" מבחינת הבאת עובדות ותיאורים מסובכים.

איך סרט אישי תורם לקשר משפחתי?

כאשר מגיעים להפיק סרט קולנועי רגיל וסטנדרטי, יש חשיבות קריטית לכתיבת התסריט וליכולות משולבות של בימוי, עריכה וכמובן, משחק משכנע. ללא האלמנטים הללו, קשה להאמין שייצא תוצר שאנשים ירצו לראות מרצונם הפרטי. באשר להפקת סרט אישי, הרי שמטרת המצלמה והעומד מאחוריה היא להשתלב בתוך העולם, הקיים, הכתוב והערוך כבר, של האדם העומד ממול. החשיבות של סובלנות אין קץ, רגישות, יכולת "לתפוס את הרגע" מבחינת מתאר פנים, רגשות מוחצנים, הבעות ומחוות ידיים היא פן ששונה באופן מהותי בין במאי וצלמי סרטים לבין אלו העוסקים בתחום הפקות תיעודיות. בעריכת סרט אישי מצטברות שעות רבות, ובלתי ערוכות, של סיפורים, אנקדוטות, זיכרונות וחוויות, ובני המשפחה, השותפים לתהליך כולו, כצופים מהצד או כמשתתפים פעילים, זוכים גם לראות את התוצר המוגמר והסופי וגם לקבל לידיהם את כל החומרים שנאגרו והושמטו במהלך העריכה, והיום, כאשר הכול ניתן לתיעוד ולשימור, הדבר מבטיח נוכחות נצחית של האדם האהוב בלב, בנפש ובעין.

על מה יש להקפיד בהפקות סרט אישי?

מכיוון שבעת הכנת והפקת סרט אישי יש חשיבות עליונה לחיבור שבין האדם המצולם, האובייקט עליו נשען הסרט ועליו הוא מבוסס, לבין המתעד המקצועי, הרי שחשוב לבחור באדם שיש לו גם את היכולות המקצועיות, גם את האמפתיה, את יכולת ההקשבה ואת הסובלנות, ובעיקר את הרצון והאהבה לתעד, להנציח ולהעניק משמעות למי שחווה, עשה והספיק דיו על מנת למלא סרט אישי בתוכן מעניין. אנו, אנשי חברת ויז`ואל, שמחים על הזכות שניתנה לנו לקחת חלק בתיעוד הסיפורים האנושיים ובהעברת ההיסטוריה הפרטית של יקירינו אל הדורות הבאים.
באתר v-l.co.il תוכלו למצוא את כל הפרטים, האינפורמציה והדרכים ליצור גם לעצמכם, וליקיריכם, זיכרון מצולם שיישאר לנצח.